• Paskelbta: 2024-01-25

Uroczystość, poświęcona Dniu Babci i Dziadka,odbyła się 25 stycznia. Pełna sala Babć i Dziadkòw zebrała się w auli, aby wysłuchać każdego wnuczka od przedszkola do klasy 4. Na wstępie imprezy p.Wicedyrektor  Angelina Naruševičienė oraz Radna Samorządu rej.trockiego p.Teresa Sołowjowa życzyły babciom i dziadkom pociechy z wnukòw, miłości i dobrego zdrowia. Dzieci najpiękniej deklamowały ,śpiewały i tańczyły ròżnorodne tańce. Wzruszyły też wspòlne zabawy z dziadkami i  przybycie "Cyganòw". Na zakończenie każdy wnuczek wręczył dziadkowi i babci laurki,portrety i kwiatuszki.
Za te piękne wrażenia i dobry nastròj dziękujemy dyrekcji gimnazjum, dla kierownictwa zespołòw p.Teresy Bożerockiej, p.Edwarda Mogilnickiego, p.Artura Zajkowskiego, p.Aliny Matusewicz, p.klas początkowych Jolanty Urbanowicz, KrystynyTrojko, Jolanty Szoc, AndżelikiJacunskienė oraz paniom z przedszkola.
Do zobaczenia w następnym roku!