Andrzejki w klasach starszych

• Paskelbta: 2023-12-05

W czwartek, 30 listopada, w Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza obchodziliśmy Andrzejki. Wśród tradycyjnych imprez organizowanych corocznie w naszym gimnazjum i tym razem nie zabrakło tej, której czas nadchodzi w ostatnich dniach listopada: Andrzejki. Odbyła się dyskoteka andrzejkowa, uczniowie bawili się przy dźwiękach muzyki i doskonalili swoje umiejętności taneczne, którą zorganizowali uczniowie klas 8 i IIG. Uczestniczyli w niej uczniowie klas 5-II gimnazjum. Uroczystość św. Andrzeja stała się dobrą okazją do znakomitej zabawy. Radosne tańce łączyły się z ciekawymi konkursami i wspaniałymi zabawami. Mnóstwo uśmiechu i emocji wzbudził szczególnie taniec „krzesełka”, a także humorystyczne przepowiednie. Po udanej zabawie uczniowie w dobrych humorach rozeszli się do domów.