Dzień Tolerancji 2023

• Paskelbta: 2023-11-22

16 Listopada na całym świecie obchodzimy Dzień Tolerancji. Uczniowie gimnazjum im. Henryka Sienkiewicz w Landwarowie jak i co roku dołączyli się do tegorocznej inicjatywy tolerancji. Tegoroczny symbol jest ,,Latarnia“ - ponieważ jesienią jest mniej światła ważna staje się idea, że światło musi przekonać ciemność. Dlatego tegoroczny symbol – Latarnia Tolerancji – ma nieść tolerancję, dobro, które musi zwyciężyć zło.
Z tej okazji dzięki wychowawcom i ich zaangażowaniu predszkolacy, zerówka, klasy początkowe, 7 kl. wykonali mnóstwo pięknych prac plastycznych. Każda klasa miała pogadanki, dyskusje oraz zajęcia  z wychowawcem albo soc. Pedagogiem. Obecnie efekt pracy uczniów można podziwiac na korytarzu szkoly.