Wybory Prezydenta Samorządu Uczniowskiego

• Paskelbta: 2024-09-26
  • Kategorija: Aktualijos

25 września w naszym gimnazjum odbyły się wybory Prezydenta Samorządu Uczniowskiego. Komisja wyborcza przed tygodniem zarejestrowała dwie kandydatury: Aneta Lalka (IIG) oraz Emilian Buchowiecki (IIG). Kandydaci mieli czas na agitację wśród wyborców (ucz.5-IV klas). Odbyły się spotkania z uczniami, ukazały się plakaty informacyjne, rozmowy z nauczycielami. Zwycięstwo odniósł Emilian Buchowiecki. Komisja wyborcza stwierdziła, iż obaj kandydaci mają swój elektorat wyborczy.
Dziękujemy komisji wyborczej za sumienną pracę : Robert Matusewicz, Izabela Łabowicz, Donata Tomaszewicz, Dominik Karpiczius; obserwatorom: Aleksander Jankowski, Karina Ramaszauskajtie a również naszym odważnym KANDYDATOM. Jesteście przykładem aktywnej postawy obywatelskiej.