Susitikimas su vaikų knygų autore Alvile Rimaite

• Paskelbta: 2024-09-20
  • Kategorija: Aktualijos

Rugsėjo 19 d. 4 ir 5 klasių mokiniai Lentvario miesto bibliotekoje dalyvavo netradicinėje literatūros pamokoje. Mokiniai susitiko su vaikų knygų autore Alvile Rimaite, kurios kūrinių ištraukas skaito ir aptaria  per pamokas. Jie išklausė rašytojos pasakojimą apie save ir knygų atsiradimą, pamatė naujausią knygą „Tirliuko sodas“, klausė pačios autorės skaitomos ištraukos. Naujoji rašytojos knyga pasakoja apie gamtą, todėl mokiniai taip pat siūlė įvairius būdus, kaip reikėtų saugoti gamtą ir kuo prie šio darbo prisideda jie patys. Labai įdomi mokiniams pasirodė rašytojos sugalvota gamtos „kūrimo“ užduotis, kuomet iš įvairių parankinių priemonių reikėjo sukurti „miškus“, „pievas“ ar „ežerus“, kuriuos vėliau mokiniai parsinešė į gimnaziją.  Susitikime jie taip pat uždavė rašytojai daug klausimų, o norintys įsigijo naująją rašytojos knygą  kartu su autografu ir šiltais palinkėjimais. Rašytoja Alvilė Rimaitė bei lietuvių kalbos mokytojos Alė Matusevič ir Aušra Girdziušienė labai tikisi, kad nuo šiol knygų personažai Kliukliukas ir Tirliukas bus labai geri ketvirtokų ir penktokų draugai.