"Słodkie ślady Sienkiewicza"

• Paskelbta: 2024-05-23

Uroczyste obchody Dnia Patrona w Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza
Dzień Patrona w Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza to wyjątkowe wydarzenie, które co roku gromadzi całą społeczność szkolną. W tym roku uroczystość odbyła się pod hasłem "Słodkie ślady Sienkiewicza", nawiązując do wielkiej pasji pisarza do wyśmienitych deserów.
Dzień Patrona w Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza to nie tylko święto patrona, ale również okazja do integracji społeczności szkolnej i rozwijania pasji kulinarnych. Uczniowie mogli pokazać swoje talenty, a jednocześnie dowiedzieć się więcej o życiu i twórczości wybitnego pisarza. To wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.