Mažais žingsneliais aukštyn!

• Paskelbta: 2024-05-29
  • Kategorija: Aktualijos

Mažais žingsneliais aukštyn! 2024 m. gegužės mėn. žurnalas „Reitingai“ paskelbė Lietuvos gimnazijų reitingą, kuris sudarytas remiantis valstybinių brandos egzaminų, kuriuos abiturientai pasirinko laikyti 2023 m. vasarą, rezultatais. Reitingas sudaromas skiriant gimnazijoms taškus tik tuo atveju, jei abiturientai išlaikė pasirinktus egzaminus ne žemesniais įverčiais nei 36 balai. Ne ką mažiau svarbūs buvo ir „šimtukai“. Iš viso reitinge atsirado 343 šalies gimnazijos. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų gimnazija šiemet atsidūrė 203 pozicijoje! Lyginant paskutinių trijų metų situaciją, tai stiprus šuolis į priekį – 2022 m. buvome 325, 2023 m. – 258 pozicijoje. Analizuojant Trakų rajono gimnazijų padėtį reitinge, esame ketvirtoje pozicijoje tarp aštuonių rajono įstaigų, o tarp tautinių mažumų mokyklų – pirmi! Didžiuojamės mūsų gimnazijos mokinių pasiekimais! O artėjančios brandos egzaminų sesijos proga linkime mūsų dabartiniams abiturientams lengvų užduočių ir kuo aukštesnių rezultatų pasirinktuose dalykų brandos egzaminuose!