Metodinės grupės

Lietuvių kalbos ir užsienio kalbų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Aušra Girdziušienė Lietuvių kalba Pirmininkė 

2.       

Alė Matusevič Lietuvių kalba Narė

3.       

Artur Zaikovski Anglų kalba Narys

4.       

Arina Janavičienė Rusų kalba Narė

Tiksliųjų mokslų, informacinių technologijų ir gamtos mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Alicija Volkova Matematika Pirmininkė 

2.       

Irena Zachaževska Matematika Narė

3.       

Janina Rajinskaja Fizika, biologija, gamta ir žmogus  Narė

4.       

Aleksandra Družinina  Chemija Narė
5. Angelina Naruševičienė 

Biologija

Narė
6.  Povilas Ramanauskas

Informacinės technologijos 

Narys

Lenkų kalbos ir socialinių mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Beata Kosovska Lenkų kalba, geografija Pirmininkė 

2.       

Lilija Kondratovič  Lenbkų kalba Narė

3.       

Alina Narkevič Istorija Narė

4.       

Agnieszka Szymanska Tikyba Narė

Menų, technologijų ir fizinio ugdymo metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Laura Stankaitienė Technologijos, dailė Pirmininkė 

2.       

Teresa Beliak Technologijos Narė

3.       

Edvard Mogilnickij Muzika Narys

4.       

Teresa Božerodskaja  Šokis Narė
5. Renata Kviklienė 

Fizinis ugdymas

Narė
6.  Darius Kareiva

Fizinis ugdymas

Narys

Pradinio ir priešmokyklinio ugdymo metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Anželika Jacunskienė Pradinis ugdymas Pirmininkė 

2.       

Jolanta Šoc Pradinis ugdymas Narė

3.       

Krystyna Trojko Pradinis ugdymas Narė

4.       

Božena Bachareva  Pradinis ugdymas Narė
5. Jolanta Urbanovič

Priešmokyklinis ugdymas

Narė

Ikimokyklinio ugdymo metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Ana Makutonovič  Ikimokyklinis ugdymas  Pirmininkė 

2.       

Liudmila Semenkova Ikimokyklinis ugdymas Narė

4.       

Justyna Zajančkovska Ikimokyklinis ugdymas Narė

Pagalbos mokiniui specialistų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Lilija Chmeliauskienė  Specialusis pedagogas  Pirmininkė 

2.       

Viktorija Danilovienė Psichologas Narė 

3.       

Diana Malachovskienė Socialinė pedagogė Narė

4.       

Liudmila Stankevič Logopedė Narė
5. Julija Tarasevičienė

Mokytojo padėjėja

Narė
6. Beata Kuncevič

Mokytojo padėjėja

Narė
7. Jolanta Milytė

Mokytojo padėjėja

Narė
Atnaujinta: 2023-10-09
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
5. 12.00 - 12.45
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30