Metodinės grupės

Lietuvių kalbos ir užsienio kalbų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Aušra Girdziušienė Lietuvių kalba Pirmininkė 

2.       

Alė Matusevič Lietuvių kalba Narė

3.       

Artur Zaikovski Anglų kalba Narys

4.       

Arina Janavičienė Rusų kalba Narė

 

Tiksliųjų mokslų, informacinių technologijų ir gamtos mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Alicija Volkova Matematika Pirmininkė 

2.       

Morelia Kanarskienė  Matematika Narė

3.       

Janina Rajinskaja Fizika, biologija, gamta ir žmogus  Narė

4.       

Aleksandra Družinina  Chemija Narė
5. Angelina Naruševičienė  Biologija Narė
6.  Leslav Mažeiko Informacinės technologijos  Narys

 

Lenkų kalbos ir socialinių mokslų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Beata Kosovska Lenkų kalba, geografija Pirmininkė 

2.       

Lilija Kondratovič  Lenbkų kalba Narė

3.       

Alina Narkevič Istorija Narė

4.       

Agnieszka Szymanska Tikyba Narė

 

Menų, technologijų ir fizinio ugdymo metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Skirmanta Jatkelienė Technologijos Pirmininkė 

2.       

Sergiej Volkov Technologijos Narys

3.       

Edvard Mogilnickij Muzika Narys

4.       

Laura Stankaitienė  Dailė Narė
5. Ruslanas Tunčikas  Fizinis ugdymas Narys
6.  Darius Kareiva Fizinis ugdymas Narys

 

Ikimokyklinio ugdymo metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Ana Makutonovič  Ikimokyklinis ugdymas  Pirmininkė 

2.       

Elena Kvedaravičienė  Ikimokyklinis ugdymas Narė 

3.       

Liudmila Semenkova Ikimokyklinis ugdymas Narė

4.       

Justyna Zajančkovska Ikimokyklinis ugdymas Narė

 

Pagalbos mokiniui specialistų metodinė grupė

Nr. Vardas, Pavardė Mokomasis dalykas Pareigos

1.       

Lilija Chmeliauskienė  Specialusis pedagogas  Pirmininkė 

2.       

Viktorija Danilovienė Psichologas Narė 

3.       

Danuta Nausutienė Socialinis pedagogas Narė

4.       

Liudmila Stankevič Logopedas Narė
Atnaujinta: 2023-01-09
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
6. 12.55 - 13.40
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30