Fizikos edukacinis užsiėmimas ,,Atrask save energetikoje''

• Paskelbta: 2023-04-20

Balandžio 17 dieną 7 klasės, II-IIIG klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus energetikos ir technikos muziejuje fizikos edukaciniame užsiėmime ,,Atrask save energetikoje''. Mokiniai turėjo galimybę įsijausti į Tomo Edisono vaidmenį ir patiems sukonstruoti savo elektros lemputę. Edukacinių užsiėmimų metu taip pat galėjo gaminti saulės elektrines, sumodeliuoti įvairius daiktus ir juos atspausdinti 3D spausdintuvu. Muzikos atlikėjas Free Finga papasakojo apie savo nueitą pasirinkimų kelią mokykloje, studijų ir karjeros paiešką, keliones iš Lietuvos ir vėl į Lietuvą, kol suprato, kurioje srityje nori save realizuoti. Virsmo salėje mokiniai susipažino su naujausia 1000 kv. mETM erdve, kuri buvo sukurta siekiant įkviepti mokinius domėtis mokslu, fizikos, technologijomis. Mokiniai laimingi ir įkviepti naujų žinių grįžo į gimnaziją.