Mokonomika 2023

• Paskelbta: 2023-03-13

Kovo 9 dieną, 5-8 klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolinėje pamokoje ,,Mokonomika 2023". Mokonomikos pamoką mokiniai žiūrėjo interaktyvioje platformoje www.mokonomika.lt nuo 9.00 iki 11.20 val. Sveikinimo žodį tarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. ,, Mokonomikos pamoka"-  tai skambutis į ateitį, todėl pakvietė moksleivius bei visus smalsuolius drauge nusikelti ir pasižvalgyti po ateitį. Žinių šventei dirigavo animuotas avaras, o pamokas vedė daugiau nei 18 ekspertų iš inovacijų, tvarumo, finansų bei kitų sričių. Mokiniai išklausė įdomias pamokas,, Nuo robotikos varžybų iki naujausių technologijų- Lietuvos moksleivių kelias į inžinerijos ateitį", ,,Kas tie virusai ir kam jų reikia?", ,,Lietuvos gamtos praradimai ir atradimai šiandien bei rytoj", ,,Žmogus, robotas ar trolis: kaip žinoti, kas kitoje ekrano pusėje", ,, Mama, aš nežaidžiu- aš taip mokausi". Lektoriai jaunuosius dalyvius paskatino įsitraukti į ateitį, kad pabandytų suprasti, koks pasaulis mūsų laukia po 10-ies, 20- ies ar daugiau metų. Juk būtent šį pasaulį ir kurs dabartiniai moksleiviai.