• Paskelbta: 2023-02-03

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, pełen miłości, wzruszeń i radości. 27 stycznia w Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Landwarowie odbyło się Święto Babci i Dziadka.

Na pięknie udekorowanej scenie w części artystycznej wystąpili dzieci z grup przedszkolnych i zerówki oraz uczniowie klas 1 - 4. Były tańce, piosenki i wiersze przepełnione miłością i wdzięcznością dla babć i dziadków. Część artystyczną przyszykowali choreograf Teresa Bożerodskaja oraz nauczyciel muzyki Edward Mogilnicki.

Najserdeczniejsze życzenia babciom i dziadkom złożyły także administracja szkoły oraz radna Samorządu Rejonu Trockiego Teresa Sołowjowa. Następnie po zaśpiewaniu tradycyjnych sto lat dla naszych gości odbyło się integracyjne spotkanie dzieci, babć i dziadków, rodziców oraz nauczycieli przy słodkim poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich liczne przybycie, za poświęcenie czasu wnukom.