Edukacinė išvyka į Valstybės pažinimo centrą

• Paskelbta: 2023-06-05
  • Kategorija: Išvyka

Gegužės 30 d. mūsų gimnazijos Ig klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja Alina Narkevič dalyvavo pažintinėje ekskursijoje Valstybės pažinimo centre.  Ekskursijos metu mokiniams atsivėrė įdomiausios ekspozicijos dalys. Lydimi gido, ekskursijos dalyviai susipažino su ekspozicijoje perteikiamais demokratinės valstybės veikimo principais, o naudodamiesi planšetinių kompiuterių pagalba ir paruoštais žemėlapiais, galėjo savarankiškai gilintis į juos dominančias temas. Tokie užsiėmimai ugdo vaikų pilietiškumą, skatina naujai pažvelgti į socialinius ir politinius reiškinius. Lavinami pastabumo, problemų analizės, vertinimo, sprendimo, kolektyvinio darbo įgūdžiai.
    Po savarankiškos pažinties su ekspozicija, vyko komandinis dalyvavimas protų kovose, kūrybinės užduotys, refleksija. Įtraukiančios protų kovos – ne tik smagus laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau ir puiki mokymosi forma. Protmūšio metu mokinių laukė klausimai apie Lietuvos teritoriją, gyventojus, šalies pasiekimus sporto ir kultūros srityse. Užsiėmimas mokinius sudomino informacijos aktualumu ir netikėtų jos pateikimo formų gausa. Namo grįžome su naujomis žiniomis ir puikia nuotaika.

Nuotraukos:
Alina Narkevič