„Istorijos žingsniai. Sausio 13-oji“

• Paskelbta: 2024-01-17
  • Kategorija: Aktualijos

Sausio 17 d. Lentvario miesto bibliotekoje įvyko integruota lietuvių kalbos ir istorijos pamoka „Istorijos žingsniai. Sausio 13-oji“. 5 kl., 6 kl. ir II kl. mokiniai su lietuvių kalbos mokytojomis A. Girdziušiene, A. Matusevič ir istorijos mokytoja A. Narkevič prisiminė ir aptarė Lietuvos žmonių pastangas apginti savo laisvę ir nepriklausomybę daugiau prieš nei trisdešimt metų. Pamoką sudarė kelios dalys: Sausio 13-osios įvykių liudininko fotomenininko A. Girdziušo parodos apžiūra, bibliotekos darbuotojos Rūtos Minkevičienės ir II klasės mokinių pranešimai, dokumentinio filmo peržiūra ir pokalbis-refleksija „Kodėl mes giname savo laisvę?“ Mokiniai turėjo galimybę ne tik pamatyti autentiškus fotokadrus ir išgirsti gyvų dalyvių prisiminimus, bet ir pamąstyti apie visiems svarbų klausimą – ką žmonėms suteikia asmens ir valstybės laisvė.