Tinklinio būrelio veikla

• Paskelbta: 2023-12-19
  • Kategorija: Aktualijos

Gimnazijos neformalaus švietimo Tinklinio būrelio nariai gruodžio mėnesį dalyvavo trijuose netradiciniuose edukaciniuose renginiuose.
„Tinklinis. Tobuliname įgūdžius I dalis“ – bendradarbiaujant su Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja eksperte Ramute Kontorovičiene merginų tinklinio komandos dalinosi patirtimi, žaidė draugiškas rungtynes. Vaikinai mokėsi teisėjauti ir sekretoriauti, analizuoti žaidybines situacijas ir priimti tinkamus sprendimus.
„Tinklinis. Tobuliname įgūdžius II dalis“ – bendradarbiaujant su Lentvario Versmės gimnazijos fizinio ugdymo vyresniuoju mokytoju Eduard Tučinskij vaikinų tinklinio komandos dalinosi patirtimi, žaidė draugiškas rungtynes. Merginos mokėsi teisėjauti ir sekretoriauti, analizuoti žaidybines situacijas ir priimti tinkamus sprendimus.
„Tinklinis. Analizuojame žaidybines situacijas“ – būrelio nariai vyko stebėti Vilniaus tinklinio moterų mėgėjų lygos rungtynes ir palaikyti Tinklinio Klubas Trakai moterų komandos. Mokiniai analizavo žaidybines situacijas, teisėjavimo subtilumus, mokėsi žaidybinės etikos ir stebėjo rungtynių eigą.
Visų renginių metu mokiniai ugdėsi pažinimo, komunikavimo, socialines, emocines ir sveikos gyvensenos kompetencijas.