Projektinis darbas "Gyvūnai"

• Paskelbta: 2023-11-14
  • Kategorija: Aktualijos

Gimnazijos 3-ios klasės mokiniai lietuvių kalbos mokosi ne tik rašydami ir skaitydami. Lietuvių kalbos įgūdžius jie lavina ir atlikdami grupinius projektinius darbus. Šio projektinio darbo tema - "Gyvūnai". Mokiniai dirbo grupėmis.  Burtų kelių išsitraukę lapelį su gyvūno pavadinimu ir pasidaliję darbus, jie visą savaitę savarankiškai rinko informaciją internete, enciklopedijose ir žinynuose, piešė, lipdė, klijavo plakatus, tad darbų užteko visiems. Pamokoje - projektinio darbo pristatyme - vieni kitiems pasakojo apie savo gyvūną, uždavė klausimų draugams juos patikrindami, ar atidžiai klausė, taip pat patys, kaip "ekspertai", atsakė į užduotus klausimus. Trečiokams labai patiko toks mokymosi būdas - tiek rengimasis projektiniam darbui, tiek jo pristatymas. Mokiniams buvo  labai smagu ir dėl to, kad jų projektinį darbą puikiai įvertino ir pamoką stebėjusi  klasės vadovė Jolanta Šoc.