Integruota biologijos ir fizinio ugdymo pamoka

• Paskelbta: 2023-12-05
  • Kategorija: Aktualijos

Gruodžio 4 d. IG klasėje vyko integruota biologijos ir fizinio ugdymo pamoka „Fizinio krūvio įtaka kvėpavimo dažniui ir širdies darbui“. Pamokos metu mokiniai pasikartojo biologijos žinias apie kvėpavimo ir kraujotakos sistemas. Vėliau, dirbdami poromis, atliko praktinį darbą - matavo ir lygino kvėpavimo dažnį ir pulsą ramybės būsenoje ir po fizinio krūvio. Kiekviena pora turėjo atlikti po tris skirtingus fizinio krūvio pratimus, užfiksuoti matavimo rezultatus praktinių darbų lapuose bei pavaizduoti rezultatus grafiškai. Pamokos eigoje mokiniai ugdėsi komunikavimo, pažinimo ir SESG kompetencijas. Mokiniai teigiamai įvertinimo integruotą pamoką bei aukštesniuoju lygiu įsivertino savo darbą ir žinias, gautas pamokos metu.