2021-2022 m. m.

Mokinių laimėjimai olimpiadose, konkursuose,  varžybose, parodose, projektuose 2021/2022 m. m.

Šalyje/užsienyje

Eil. Nr.

Veiklos pavadinimas

Mokinio V., Pavardė, klasė

Vieta

Mokytojo
V., Pavardė

Data

1.

29-oji Lietuvos mokinių (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

Gabriela Jankovska (IIIG klasė)

Pagyrimo raštas už puikiai atliktas rašymo ir kalbėjimo užduotis

J. Kazarina

2022-03-24–25

2.

Tarptautinis lietuvių kalbos konkursas “Olympis 2021- Rudens sesija”

Milana Ranceva (2 klasė)

I laipsnio diplomas

A. Matusevič

2021-11

3.

Tarptautinis lietuvių kalbos konkursas “Olympis 2022- Pavasario sesija”

Aleksandr Jankovski (4 klasė)
Gabriel Mečkovski (4 klasė)
Edvin Kurec (4 klasė)

I laipsnio diplomas
II laipsnio diplomas
III laipsnio diplomas

A. Matusevič

2022-03

4.

Lietuvių kalbos dienoms skirta respublikinė virtuali paroda “Atverkime kalbos turtus”

Aironas Vaičiulionis (2 klasė)

Damian  Antropik (2 klasė)

Katažyna Pšednia (2 klasė)

Milana Ranceva (2 klasė)

Patrycja Borys (2 klasė)

Armand Mečkovski (2 klasė)

Samanta Sadovska (3 klasė)

Emilija Melguj (3 klasė)

Ariana Januško (3 klasė)

Agnieška Kurec (3 klasė)

Adriana Bartaševič (4 klasė)

Ervin Balabanov (4 klasė)

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka 

Padėka

Padėka 

Padėka

Padėka

A. Matusevič

2022-02

5.

Varėnos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos organizuotas moksleivių meninės kūrybos konkursas “Susitikimas Ežio dvare”

Tomas Adameitis (4 klasė)

Edvin Kurec (4 klasė)

Sonata Fitkevič (4 klasė)

Adriana Bartaševič (4 klasė)

Darjana Sirotkina (4 klasė)

Milena Ždanovič (4 klasė)

Gabriel Mečkovski (4 klasė)

Aleksandr Jankovski (4 klasė)

Danielius Sinenko (4 klasė)

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

Padėka

A. Matusevič

2022-05

6.

Tarptautinis matematikos konkursas ,,Olympis 2021. Rudens sesija "

Milana Ranceva (2 kasė)

Nikita Mostovoy (2 klasė)

I laipsnio diplomas

II laipsnio diplomas

I. Rudzis

2021-11

7.

Tarptautinis pasaulio pažinimo konkursas ,,Olympis 2021. Rudens sesija"

Milana Ranceva (2 klasė)

I laipsnio diplomas

I. Rudzis

2021-11

8.

Tarptautinis matematikos konkursas „Olympis 2022 - Pavasario sesija“

Ema Stankevič (3 klasė)

Aneta Stachovič (3 klasė)

Lana Marčenkova (3 klasė)

II laipsnio diplomas

II laipsnio diplomas

III laipsnio diplomas

K. Trojko

2022-03

9.

Respublikinis konkursas "Kalbinis kraštovaizdis"

Robert Matusevič (8 klasė)

Izabelė Labovič (8 klasė)

Erik Pšedni (8 klasė)

Diplomas ir paskatinamosios asmeninės dovanos

R. Lučiūniėnė

2022-02

10.

Dalyvavimas projekte „Artimiausioje kaimynystėje“; sutartis su Gdynės miesto S. Žeromskio pagrindine mokykla

Robert Matusevič (8klasė)

Dominik Melgui (8 klasė)

Kamilė Siniavskaja (7 klasė)

Emilia Stachovič (7 klasė)

Karina Ramašauslaitė (7 klasė)

Padėka

Padėka

I vieta

II vieta

III vieta

L. Kondratovič

B. Kosovska

2018-2022

11.

XXXIII mokinių lenkų kalbos olimpiada 10-12 klasių

Jankovska Gabriela (III klasė)

Šepet Daniel (III klasė)

Padėka

Padėka

L. Kondratovič

 

2022-02-22

12.

Geografijos žinių konkursas ADVENTUR 2022

Izabelė Labovič (8 klasė)

Erik Pšedni (8 klasė)

Deividas Sadovskis (II klasė)

M.Krulikovski (6 klasė)

IIv.

Diplomas

Diplomas

Diplomas

B. Kosovska

2022-01-28

13.

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Izabelė Labovič (8 klasė)

Diplomas už dalyvavimą ir puikias žinias bei rezultatus atsakant į testo klausimus

B.Kosovska

2021-11-15

14.

Tarptautinis geografijos konkursas ,,Olympis 2021. Rudens sesija"

Aneta Lialka (7 klasė)

III laipsnio diplomas

B. Kosovska

2021-11

15.

Tarptautinis geografijos konkursas ,,Olympis 2021. Pavasario sesija"

Justyna Sinkevič (IV klasė)

II laipsnio diplomas

B. Kosovska

2022-03

16.

Konkurs literacki “Ludzie i technologie. Swiat według S.Lema”

M.K.Skurzynski

Diplomas

B. Kosovska

 

17.

Pilietinė iniciatyva ,,Atminties kelias,, Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena/ padėka.

5 klasės mokiniai

Pilietinė iniciatyva/ padėka

A. Narkevič

2021-09-23

18.

Visuotine pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

Mokyklos bendruomenė

Pilietinė iniciatyva/ padėka

 

A. Narkevič

2022-03

19.

Tarptautinis istorijos konkursas ,,Olympis 2021. Pavasario sesija"

Izabelė Labovič (8 klasė)

Justyna Sinkevič (IV klasė)

II laipsnio diplomas

I laipsnio diplomas

A. Narkevič

2022-03

Rajone

Eil. Nr.

Veiklos pavadinimas

Mokinio V., Pavardė, klasė

Vieta

Mokytojo
V., Pavardė

Data

1.

Rajoninė rusų kalbos olimpiada

Gabriela Jankovska (IIIG klasė)

Natalija Varomej (IIIG klasė)

I vieta

III vieta

J. Kazarina

2022-02-10

2.

Rajoninis skaitovų konkursas „Ruduo poezijoje“ („Jesień w poezji“)

Kamila Gželkaitė (1 klasė)

Harold Urban (1 vieta)

Kamila Ždanovič (2 klasė)

Lana Marčenkova (3 klasė)

Ervin Balabanov (4 klasė)

I vieta

III vieta

Pagyrimo raštas

II vieta

III vieta

J. Šoc

I. Rudzis

K. Trojko

A. Jacunskienė

2021-11

3.

Lentvario miesto mokyklų kvadrato varžybos

4 klasės mokiniai

I vieta

A. Jacunskienė

 

4

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2022“ (vieta rajone)

Aneta Lialka (7 klasė)

Karol Novikov  (II klasė)

Tomas Kovalevskij (II klasė)

Daniel Kosovski  (IV klasė)

V vieta

VIII vieta

X vieta

IV vieta

A. Volkova

2022-03

5

Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada

Agata Kurec (II klasė)

III vieta

R. Lučiūniėnė

2022-01

6.

Rajoninė fizikos olimpiada

Karol Novikov (II klasė)

Daniel Kosovski (IV klasė)

II vieta

III vieta

J. Rainskaja

2022-01

7.

Rajoninė matematikos olimpiada

Karol Novikov (II klasė)

Daniel Kosovski (IV klasė)

II vieta

II vieta

A. Volkova

2022-02

8.

Rajoninė chemijos olimpiada

Daniel Šepet (III klasė)

Gabriela Jankovska (III klasė)

III vieta

III vieta

A. Družinina

2022-01

9.

XXXIII Rajoninė mokinių lenkų kalbos olimpiada

Gabriela Jankovska (III klasė)

Daniel Šepet (III klasė)

I vieta

II vieta

L.Kondratovič

2022-01-25

10.

Konkursas ,,Ortografka‘‘5 klasių

Emilija Kraičinska (5 klasė)

III vieta

L.Kondratovič

2021-11-19

11.

„XV lenkų kalbos ir literatūros mini olimpiada“

Marija Magdalena Mirončik (II klasė)

Tomas Kovalevskij (II klasė)

Evelina Jarmolovič (I klasė)

I vieta

III vieta

III vieta

L.Kondratovič

B. Kosovska

2021-11-19

12.

Konkursas „Kresy-2021”

Marija Magdalena Mirončik (II klasė)

Daniel Šepet (III klasė)

Gabriela Zagarenko (III klasė)

II vieta

III vieta

III vieta

L.Kondratovič

2021-10-29

13.

Raiškiojo skaitymo Barbaros Sidorovič konkursas

Daniel Šepet (III klasė)

Gabriela Zagarenko (III klasė)

Gabriela Jankovska (III klasė)

II vieta

I vieta

III vieta

L.Kondratovič

2022-05-20

14.

Konkursas ,,Lenkų diktantas Senieji Trakai -2022‘‘

Robert Matusevič (8 klasė)

Milana Paguželskaja  (6 klasė)

Aneta Lialka (7 klasė)

Kamilė Siniavskaja (7 klasė)

I vieta

II vieta

I vieta

II vieta

L. Kondratovič

B. Kosovska

2022-06-02

15.

Rajoninė geografijos olimpiada

Daniel Kosovski (IV klasė)

IV vieta

B. Kosovska

202-03-17

16.

Rajoninės tinklinio varžybos

Mokinių komanda

II vieta

V. Ustilo

2022-05

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30