Zabrzmiał ostatni dzwonek dla Maturzystów

• Paskelbta: 2024-05-30

Ostatni dzwonek dla maturzystów w naszej szkole był wyjątkowym i wzruszającym wydarzeniem. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą. Po mszy w auli zebrała się cała społeczność szkolna – uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia dla naszych maturzystów, podkreślając ich osiągnięcia i trud włożony w naukę przez ostatnie lata. Podczas uroczystości uczniowie klasy pierwszej wręczyli maturzystom upominki, które mają symbolizować nowy etap w ich życiu. Wspaniałym gestem była również piosenka, którą zaśpiewali uczniowie klasy jedenastej. Nie zabrakło również życzeń od młodszych kolegów z klasy czwartej, którzy w imieniu całej szkoły życzyli maturzystom powodzenia na egzaminach i dalszej drodze edukacyjnej. Kulminacją uroczystości były dyplomy i upominki, które każdemu maturzyście wręczyła Pani Dyrektor. W dowód uznania za opiekę i wsparcie, upominek otrzymała również wychowawczyni klasy maturalnej. Maturzyści, pełni wdzięczności, podziękowali swoim nauczycielom za ich poświęcenie i wsparcie przez te wszystkie lata.  Wychowawczyni klasy maturalnej również skierowała swoje słowa do uczniów, życząc im sukcesów i spełnienia marzeń.  Uroczystość zakończyła się wspólnym zdjęciem, które będzie pamiątką na całe życie, przypominającą o tym wyjątkowym dniu, pełnym emocji i wzruszeń. To wydarzenie na długo pozostanie w pamięci całej społeczności szkolnej jako symbol zakończenia pewnego etapu i początku nowej, pełnej wyzwań i możliwości drogi.