Europos diena

• Paskelbta: 2024-05-13

Balandžio 9 d. mūsų gimnazijoje vyko Europos dienos minėjimas, 7 ir IG klasių mokiniai kartu su savo klasių auklėtojais Beata Kosovska ir Alina Narkevič organizavo Europos pamoką visai gimnazijos bendruomenei. Europos diena švenčiama kasmet gegužės 9-ąją, džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje. Mokiniai pristatė istorinę Šumano deklaraciją, kurioje išdėstyta idėja apie naujos formos politinį bendradarbiavimą Europoje, priminė ES plėtros istoriją, pagrindines vertybes, papasakojo apie veikiančias valdžios institucijas ir narystės naudą Lietuvai. Organizatoriai pasveikino visus su Europos diena ir 20-ties metų jubiliejumi, kai 2004 metais gegužės 1d. Lietuva tapo pilnateise Europos Sąjungos nare. Renginio pabaigoje, suskambėjus Silvestro Belt dainai ,,Luktelt,,, visa salę užvaldė šokis. Mes Eurovizijos finale ir tai gera dovana jubiliejaus proga. Ačiū visiems dalyvavusiems.