Biologijos - matematikos konkursas "Ekomat"

• Paskelbta: 2024-05-02

Balandžio 30 d. mūsų gimnazijoje įvyko tarpmokyklinis biologijos - matematikos konkursas “Ekomat”, kuriame dalyvavo keturios mokinių komandos, dvi iš jų atkeliavo iš Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos. Konkurso tikslas - ugdyti mokinių pažinimo ir komunikavimo kompetencijas, loginį ir kritinį mąstymą, skatinti juos domėtis gamtos ir tiksliaisiais mokslais. Konkurso metu mokiniai sprendė matematikos ir biologijos integruotas užduotis. Po įtemptos ir aktyvios protų kovos pirmą vietą iškovojo komanda “Mitochondrie” (Lentvario H. Senkevičiaus gimnazija). Antrą vietą laimėjo komanda “Ekotimony” (Paluknio L. Komolovskio gimnazija), trečią - “Atomówki” (Lentvario H. Senkevičiaus gimnazija), ketvirtą - “Longinuki” (Paluknio L. Komolovskio gimnazija). Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir saldžiosiomis dovanėlėmis. Dėkojame visiems mokiniams už aktyvų įsitraukimą ir dalyvavimą! Atskira padėka renginio padėjėjams. Konkurso vedėja - IVG klasės mokinė G. Zapolska, vertinimo komisija - IVG klasės mokiniai T. Kovalevskij, K. Novikov, M. M. Stankevičiūtė (Lentvario H. Senkevičiaus gimnazija), IIG klasės mokinė E. Krasovska (Paluknio L. Komolovskio gimnazija).

Konkurso organizatorės: biologijos vyr. mokytoja Angelina Naruševičienė (Lentvario H. Senkevičiaus gimnazija), matematikos vyr. mokytoja Mažena Krasovska (Paluknio L. Komolovskio gimnazija).