Šokio diena iš paukščio skrydžio

• Paskelbta: 2023-04-28

Balandžio 27 dieną Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija nuotaikingai šventė Tarptautinę šokio dieną. Šventės dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Evelina Solovjova, akcentavusi, kad šokis ne tik kelia teigiamas emocijas, bet ir suartina žmones, o tai šiuo metu yra labai svarbu.

Vadovaujant choreografijos mokytojai Teresai Božerodskajai, mokyklos stadione prasidėjo šokių ir linksmos muzikos šėlsmas. Mokiniai ir mokytojai su šypsena veide pradėjo švęsti šokio dieną.  Aktyvūs judesiai, šokių ritmas, geros emocijos, puikus oras stiprino gimnazijos bendruomeniškumą, todėl gera nuotaika sklandė ne tik tarp dalyvių, bet ir virš jų, todėl kviečiame pamatyti visą šventę vaizdo įraše.

Gimnazijos administracija dėkoja choreografijos mokytojai T. Božerodskajai už puikios šventės organizavimą ir sveikina visus šokėjus, šokio mėgėjus su artėjančia Tarptautine šokio diena.