Zakończenie roku szkolnego 2021-2022

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-06-06

26 maja dla maturzystòw 29 promocji Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Landwarowie zabrzmiał Ostatni Dzwonek. ,, Są chwile, gdy słowa więzną w gardle, a serce bije mocno ze wzruszenia…!” Uroczystość poprzedziła Msza św. Transmitowana na żywo z kościoła Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Landwarowie. Po Mszy Świętej społeczność szkolna wraz z uczniami i gośćmi radną samorządu rej. Trockiego p. Teresą Sołowjową i byłym dyrektorem gimnazjum p. Franciszkiem Żeromskim zebrali się w auli gimnazjum. Pani dyrektor Ewelina Sołowjowa życzyła maturzystom udanej matury, wysokich wynikòw, energii, kreatywności i osiągnięcia celòw. Z rąk p. Dyrektor maturzyści otrzymali dyplomy i upominki za wzorowe i dobre wyniki w nauce oraz aktywny udział w życiu społecznym szkoły i klasy. Szczegòlną nagrodę dyplom- podziękowanie KTU( za osiągnięcia w matematyce) oraz medal ,, Kreatywny prezydent gimnazjum” otrzymał najlepszy tegoroczny Absolwent Daniel Kosowski. Obecna na imprezie radna p. Teresa Sołowjowa oraz p. Franciszek Żeromski życzyli maturzystom pomyślnej matury, dostanie się na wymarzone studia oraz życzliwości i szacunku dla każdego napotkanego na swej drodze człowieka. Absolwenci pięknie dziękowali dyrekcji, nauczycielom, wychowawczyni za naukę i trud włożony w ich edukację. Szczegòlne podziękowania maturzyści składali Rodzicom za wsparcie, miłość, wiarę i pomoc w nauce. Dziękujemy wszystkim za miłe chwile, wzruszające słowa i czas spędzony razem.