Swięty Mikołaj w przedszkolu

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-12-06

6 grudnia to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. To wyjątkowe święto w przedszkolu, które uwielbiają wszystkie maluchy. Po długim oczekiwaniu nareszcie nadszedł ten wspaniały dzień, bo do gimnazjum imienia Henryka Sienkiewicza w Landwarowie zawitał Mikołaj. Maluchy pięknie wystrojone w czerwone czapeczki udały się na poszukiwanie Świętego Mikołaja. Po pięknym występie tanecznym, nadszedł długo oczekiwany moment rozdawania  prezentów. Dzieci z błyskiem w oku odbierały swoje upominki obiecując, że przez cały rok będą grzeczne. Ten mikołajkowy dzień upłynął nam w miłej i serdecznej atmosferze.

Tą drogą również dziękujemy Wspólnocie Polskiej oraz Fundacji Polaków na Wschodzie za słodkie niespodzianki.