Kalbų nuotykiai: Mokiniai šventė Europos kalbų dieną kūrybiškai!

Kalba yra tarsi tiltas, jungiantis žmones. Tai įrankis, kuriuo mes dalijamės mintimis, jausmais ir istorijomis. pasakojame istorijas ir išreiškiame jausmus. Galime kalbėti, rašyti arba net gestais signalizuoti – taip kalba tampa mūsų nuotykio dalimi!

Mokiniai šventė tarptautinę Europos kalbų dieną, kuri minima rugsėjo 26 d. į daugiakalbystės tyrinėjimų nuotykius leidosi Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos mokiniai, kurie dalyvavo netradicinėse pamokose.

5-6 klasių mokiniai dalyvavo dirbtuvėse ,,Kalbos kultūrų audinys” kuris suvienija visas Europos kalbas. Mokiniai rašė pasisveikinimo, padėkos, draugystės ir kt. žodžius įvairiomis kalbomis bei išreiškė jausmus kūrybiškai nuspalvindami šventę!

3-4 klasių mokiniai dalyvavo ,,Kalbos melomanijoje” kurioje klausėsi populiariausių Europos dainų ir bandė atspėti, grojamą kalbą. Šioje rungtyje geriausią muzikinę ir kalbinę klausą pademonstravo: 3 klasėje Sofija M. Sabina V. Evan S. Tuo tarpu 4 klasėje Kamila G ir Melanija Z.

Nuotraukos:
Miroslavas Bazys