Biologijos projektas

• Paskelbta: 2024-07-01
  • Kategorija: Projektinė veikla

Gegužės - birželio mėn. IG klasės mokiniai kartu su vyr. biologijos mokytoja Angelina Naruševičienė  atliko trumpalaikį #STEAM projektą “Mikroorganizmų, paplitusių ant rankų ir liečiamų paviršių, gausumo ir įvairovės tyrimas”. Projekto eiga susidėjo iš kelių etapų: paviršių pasirinkimas ir mėginių paėmimas, stebėjimas ir rezultatų fiksavimas, duomenų analizė, apibendrinimas ir darbo rezultatų pristatymas. Tyrimo eigoje mokiniai išsiaiškino, kad daugiausiai mikroorganizmų randama ant tokių paviršių kaip mobilusis telefonas, klasės suolų paviršiai, knygos, kiliminė danga, palangės. Išanalizavus visus gautus rezultatus mokiniai dar kartą pasitvirtino asmeninės higienos svarbą kiekvieno žmogaus kasdienybėje. Projekto eigoje mokiniai ugdėsi pažinimo, komunikavimo, SESG kompetencijas.