Uczniowie Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza z Landwarowa na Uniwersytecie Wileńskim!

• Paskelbta: 2024-05-20
  • Kategorija: Projektinė veikla

Wzięliśmy udział w II sesji projektu ,,Academia Polonica".
Podczas zajęć uczniowie mieli okazję zgłębić tajniki języka polskiego, wziąć udział w wykładach i warsztatach prowadzonych przez wybitnych naukowców UW, a także poznać bogatą ofertę edukacyjną Wydziału Filologicznego.
Szczególnie dumni jesteśmy z sukcesu naszych uczniów w konkursie na twórcze przedstawienie graficzne frazeologizmu "Włos się jeży". Zespół w składzie 14 osób zdobył III miejsce, prezentując niezwykle kreatywną i oryginalną pracę.
Gratulujemy uczniom tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji i talentów językowych!