Stowarzyszenie „Solidarni Razem” pt. „Portal edukacyjny E – Polska Szkoła”

W ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Solidarni Razem” pt. „Portal edukacyjny E – Polska Szkoła” w 2021 r. na terenie naszego gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Landwarowie w drugiej połowie grudnia 2021 r. odbyła się konferencja podsumowująca dorobek projektu. Ze względu na sytuację związaną z pandemią covid-19, konferencja odbyła się w formie zdalnej. W obradach uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, rodzice, lokalni działacze, a obradom konferencji przysłuchiwali się przedstawiciele lokalnych mediów. W trakcie konferencji wymieniono się doświadczeniami oraz zaplanowano działania na rok 2022 z wykorzystaniem portalu edukacyjnego www.e-polskaszkola.plProjekt jest finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021. 

Nepamirškite padėkoti autoriui