Europos judumo savaitė

• Paskelbta: 2023-10-02
  • Kategorija: Išvyka

Kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis Europos šalyse vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo skatinimo kampanija. Ši iniciatyva dvidešimt antrąjį kartą sujungė viso pasaulio bendruomenes. Šiomis dienomis, daugelyje organizacijų primenama tvaraus judėjimo nauda ne tik gamtai, bet ir pirmiausia žmogaus sveikatai.
Gimnazijos visa bendruomenė aktyviai įsijungė ir visą savaitę vykdė įvairias akcijas ir projektus. Sportavo linksmosiose estafetėse tiek lauke, tiek grupėse, tiek salėje.
Europos judumo savaitės metu nusprendėme, kad mūsų gimnazijos bendruomenei būtiniausiai reikia visiems kartu pasismaginti ir kaip reikiant pašėlioti. O geriausias būdas tą padaryti – judėti! Tad rugsėjo 29 d. išvykome į baigiamajį Europos sporto savaitės #BEACTIVE#  šokio festivalį Vilkaviškėse.
Festivalio metu visi dalyviai atidavė daug jėgų. Džiaugiamės sėkme!
Bei tikimės jog šis  šokio fetivalis atnešė dalyviams dar daugiau motyvacijos judėti  ir ateityje dar kartą susitikti.
Buvo labai smagu visiems kartu užkurti tikrą šokio vakarėlį