,,Bohaterzy przyszłości''

• Paskelbta: 2024-03-20
  • Kategorija: Aktualijos

W poniedziałek uczniowie 5-8 klas mieli integrowaną lekcję przyrody i  biologii poświęconą Dniu Ziemi, ktòrą razem z nauczycielką Janiną Rainską prowadziła uczennica klasy IV G Gabriela Zapolska. Gabriela bierze udział w projekcie ,, Future herojes- ,,Bohaterzy przyszłości''. Temat projektu ,, W harmonii z naturą''. Gabriela uświadamiała młodszych kolegòw, jak ważną kwestią jest ochrona środowiska i świadomość pogłębiającego się kryzysu ekonomicznego, co można zrobić dla Ziemi, jak można dbać o naszą planetę, kiedy obchodzony jest jej dzień i jakie są skutki globalnego ocieplenia klimatu. Uczniowie mieli rozwiązać guizz- test z 10- u pytań. Oogòlniając lekcję młodsi koledzy zrobili wniosek, że należy się uczyć i dużo wiedzieć o przyrodzie, jak Gabriela. Życzymy Gabrieli dalszych sukcesòw w nauce.