AIDS dienos minėjimas

• Paskelbta: 2022-12-05

Kaip ir kiekvienais metais Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijoje yra minima Pasaulinė kovos su AIDS diena. Šiemet renginys įvyko ir tuo džiaugiamės.

Vyko Pasaulinės AIDS dienos viktorina – protmūšis. Protmūšyje dalyvavo 8, IG, IIG klasių komandos, kurie demonstravo ir pagilino savo žinias apie ŽIV ir AIDS. Daugiausia teisingų faktų apie AIDS/ŽIV žinojo ir nugalėtojais tapo IIG klasės komanda. Viktorinos laimėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti prizais ir diplomais. Bibliotekos vedėja Olga Ješčanina bei mokytoja padėjėja Alina Krupnik buvo komisijos narės, kurios vertino mokinių komandų rezultatus. Šiuo paminėjimu siekiama priminti gimnazistams ir visai gimnazijos bendruomenei apie ŽIV infekcijos grėsmes, paraginti išlaikyti budrumą, didinti informacijos sklaidą, formuoti brandesnį visuomenės požiūrį į AIDS bei šia liga sergančius asmenis, tad turim būti atsakingi, saugoti save ir kitus.