Minint Pasaulinę turizmo dieną

• Paskelbta: 2024-09-27
  • Kategorija: Išvyka

Rugsėjo 27 d. minėdami Pasaulinę turizmo dieną 5, 6 ir 7 kl. mokiniai kartu su kl. vadovėmis Alicija Volkova, Ale Matusevič ir Svetlana Maconko vyko į Druskininkus. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje "Šakočio kelias iki mūsų stalo su apsilankymu šakočių muziejuje". Ekskursijos dalyviai sužinojo šakočio atsiradimo istoriją ir ne tik pamatė, bet ir dalyvavo gamybos procese, vaišinosi dviejų rūšių šakočiais bei arbata.

Taip pat visa grupė aplankė Grūto parką, kurio skulptūros yra tarsi gyva sovietmečio ideologijos dokumentika. Parke labiausiai mokinius sužavėjo mini zoo ir įvairios karuselės žaidimų aikštelėje.

Taigi šiandien mūsų mokiniai turėjo kultūros paveldo, etninės kultūros bei istorijos pamoką netradicinėje aplinkoje.

Nuotraukos:
Alė Matusevič