1-oji vieta respublikiniame konkurse ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija” 

  • Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-06-16
  • Kategorija: Didžiuojamės

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) ir Švietimo ir mokslo ministerija kasmet organizuoja konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“.

Konkurse gali dalyvauti 5–12 klasių mokiniai. Jie savo darbus gali atlikti pasirinkta technika ir formomis: rašiniu, piešiniu, daina, filmu, fotografija, spektakliu, eilėraščiu, projektu, instaliacija ir pan.

Šiemet vyko 21-asis konkursas, kuriame dalyvavo 768 mokiniai. Savo darbuose jie įprasmino dramatišką 20 a. Lietuvos istoriją: tremtį, Holokaustą, partizaninį karą, neginkluotą pasipriešinimą, Sausio 13-osios įvykius.

Šiame konkurse dalyvavęs mūsų gimnazijos 7 kl. mokinys Robert Matusevič maketų kategorijoje laimėjo 1-ąją vietą. Sveikiname laimėtoją ir jo mokytoją – istorijos mokytoją metodininkę Aliną Narkevič!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos