Temidė

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-03-04
  • Kategorija: Didžiuojamės

Trakų rajono policijos komisariatas kovo 4 dieną organizavo virtualų Trakų rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių teisinių žinių konkursą „Temidė“.  Konkurse dalyvavo 5 rajono mokinių komandos, tarp jų ir mūsų gimnazijos komanda „Teisingumo dievai“.

Mūsų  komandos dalyviai – Agnieška Polkovskaja (III kl., kapitonė), Karol Diugevič (8 kl.), Adam Oleškevič (8 kl.), Nikita Kurec (I kl.), Ernest Lukaševič (I kl.) ir vadovė Danuta Nausutienė.

Komandos kovėsi atkakliai, nes protų mūšio klausimai reikalavo ne tik žinių apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį kodeksą, Baudžiamojo proceso, Administracinių nusižengimų kodeksą, Kelių eismo taisyklių bei kitus teisės aktus. Kai kurie klausimai reikalavo loginio mąstymo bei Lietuvos istorijos žinių. Po įdomios, atkaklios ir įtemptos kovos paaiškėjo, kad „Vytautukai“ ir „Teisingumo dievai“ surinko po vienodą balų skaičių, tačiau pateikus BLICK klausimą, greičiau atsakė „Vytautukų“ komandos kapitonas.

Mūsų gimnazijos komanda ,,Teisingumo dievai“ už dalyvavimą bus apdovanota padėkos raštu  ir Trakų rajono savivaldybės bei Trakų r. PK įsteigtomis atminimo dovanomis.

Didžiuojamės mūsų gimnazijos mokiniais ir linkime sėkmės ateityje!