Pożegnanie 4 klasy

• Paskelbta: 2023-06-12

9 czerwca w naszym gimnazjum miała miejsce bardzo miła  uroczystość. Uczniowie klasy 4 przybyli do szkoły, aby wspólnie  pożegnać pierwszy etap edukacyjny.  Wspólne biesiadowanie na powietrzu, zabawy, spożywanie słodkości przygotowanych przez rodziców  - tak spędziliśmy ten ostatni dzień w szkole przed  wakacjami. Po wakacjach będą już w 5 klasie – w tej bardziej „dorosłej” części naszego gimnazjum!

Dziękuję Wam kochane dzieciaki za docenienie naszej pracy, za to, że dałyście nam tyle radości przez te cztery lata i życzę Wam sukcesów w nauce, dużo uśmiechu, życzliwości, sympatycznych kolegów i koleżanek .

Rodzicom natomiast serdecznie dziękuję za okazywaną przez Państwa życzliwość i przyjazną dłoń, która  mnie wspierała w pracy podejmowanej dla dobra dzieci.

Nuotraukos:
Krystyna Trojko