Trakų r. mokyklų tinklinio lygos nugalėtojai

• Paskelbta: 2023-04-20
  • Kategorija: Didžiuojamės

Mūsų gimnazijos komanda dalyvavo Trakų rajono bendrojo lavinimo mokyklų tinklinio lygoje “Andžejaus Stelmachovskio mokyklos taurei laimėti”. Varžybos vyko dviejų ratų sistema nuo 2022 m. lapkričio mėn. iki 2023 m. balandžio mėn.
Balandžio 17 d. vyko tinklinio lygos pusfinalis ir finalas, kuriame susitiko 4 Trakų rajono mokinių komados: Lentvario H. Senkevičiaus gimnazija, Paluknio Medeinos gimnazija, Aukštadvario gimnazija, Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla. Atkaklioje kovoje pusfinalio rungtynėse mūsų gimnazijos komanda laimėjo 2:1 prieš Aukštadvario komandą. Finale vyko aktyvi kova dėl pirmos vietos su Senų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokyklos komanda. Džiaugiamės, kad varžybas sėkmingai pavyko laimėti mūsų mokiniams. Sveikiname ir didžiuojamės!